View Single Post
Staro 01.05.2009., 19:14   #81
pero_B
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dbk
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Neznas se razgovarat sa covjekom.

Meni je rekao da ce mi isporuciti 4mbita i da nista ne brinem. Napravio mi je prijavu kvara i bok. Sa njima treba na finjaka. On je tamo studos i boli njega quratz za tebe, ako si bezobrazan naravno. Ja sam bio jednom bezobrazan (kasda problem) i popizdio sam i tek su mi rijesili problem kad sam dosao tamo i naparkirao se pod rucnom skoro u t centar i odma me primio neki seronja i rekao da gospodine da gospodine rijesit cemo gospodine nebrinite gospodine i rijesili su. Da sam bio fin rijesili bi mi odma preko telefona.

Ali to ti je nacin na koji trosis SEBE i SVOJE zivce. Da ne pricamo kako mozes najebat ako sparkiras auto u izlog ili nedo bog nekog sunes. Da je zastitar krenuo naprimjer na mene i da sam ga ja sunuo tamo pred svima najebo bi ko budala.

Da bi bio bezobrazan moras biti u stanju doci tamo i umlatiti plačeno iz njih, ako to nemozes onda budi FIN.

Nazovi ponovo i budi pristojan i fin. Mozda si dobio samo neku budalu kojoj se neda radit prijavu kvara.
najgore od svega sto i jesam bio fin i pristojan, odavno sam vec shvatio da drukciji nacin ne vodi rjesavanju problema, ali je momak bio drzak odma cim sam mu proturjecio na njegovo uvjeravanje da mi je dignuta brzina, ko zna, mozda se dignuo na krivu nogu, ali to mene boli ona stvar. ja njih placam, a ne oni mene, i dok sam god ja pristojan ima i oni da budu.
planiram narednih dana svako malo zivkat na telefon, jer iz dosadasnjeg iskustva neke stvari s t-comom mozes rjesiti samo ako si dosadan, pa cemo vidit kome ce prije dosadit.
pero_B je offline   Reply With Quote