View Single Post
Staro 28.03.2009., 17:42   #945
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor mfire Pregled postova
@ vrga
jel ti to nudiš what.cd??
kao prvo, to ti je strogo zabranjeno, oni imaju svoj način kako doći do pozivnice, ideš na mirc i intervju. dobro se pazi?!
a drugo, ne znam jeli razumiješ al ako si tamo član onda znaš da je jaaaako teško seedat bez boxa, čitavu godinu moraš uploadat 320 i flac formate koje what možda nema što je skoro nemoguće naći al naravno, može se i zatim čim ti se uradi jedan snatch preuzima te neki lik s boxom jer naše brzine se jednostavno ne mogu mjeriti...
stoga ako samo "daješ" pozivnicu što je (kažem opet) strogo zabranjeno (u slučaju da te ne uhvate) dobro pazi kome je daješ jer ako taj zabrlja ratio, ima samo 14 dana da popravi ili letite oba, a nije lako popravit!

ps: ako je misliš dati, stavi nekako super ponuda, samo se javit na pm zainteresirani ili nekako bla, bla al ne ovako javno na forumu jer možeš lako upasti u probleme.

kaj se toga tice, to nije istina jer ja imam na whatu ~20 invajtanih ljudi, 5 ih je ban popusilo a 10-ak ima ratio 0.0x .... i zato vise nikoga ne invajtam na what, a i prije tjedan dana sam na ircu zamolil admina da mi sve invajtove makne, kaj je i napravil ... jednostavno iz principa necu ljude invajtati na what vise
pizdun je offline   Reply With Quote