View Single Post
Staro 23.06.2011., 21:42   #179
Quantum
Make it so
 
Quantum's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Enterprise-E Ready Room
Postovi: 93
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nema tu vise price o kompatibilnosti i pouzdanosti.Garanciju imas na plocu , mem kontroler je u procu pa problema s memom vise nema i to je to.Kakvih 500 kuna za mir u glavi.Vidjet ces koliko ce ta ploca za g dana izgubiti na vrijednosti i onda cu te pitat gdje je tih 500 kn .Odi na asrock kako ti i preporucuju, i ja bih ju uzeo da mi stvarno ova p8p67 nije dosla jako jeftino.
Iako ne mislim prodavati ploču za godinu-dvije, kao što sam i napisao, svakako ću razmisliti sada o svemu i detaljnije proučiti ASRock-icu.

Kad ste je toliko nahvalili, valjda nešto i valja, niste svi na platnoj listi ASRocka

BTW, kad smo već kod kompatibilnosti s memorijom, G.Skill Sniper na kojeg sam ja bacio oko nije kompatibilan sa Extreme 4

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Onaj kome komp ne 7sluzi samo za igru i gledanje filmova .Nemoj ovo gore shvatiti kao napad cisto kao dobronamjeran savjet
Ma jasna stvar - vjerujem da znam na što misliš jer i sam programiranjem zarađujem za svakodnevni kruh, ali čak niti s te strane ona matematika mi ne drži vodu. Mislim, potrudit ću se da mi sustav radi što brže i responzivnije (jer je rad ugodniji), ali postoji ipak neka margina nakon koje jednostavno ja osobno ne vidim neki dobitak u ugodnosti rada i povećanju produktivnosti, tako da mi smisao inzistiranja na boljim komponentama izmiče kad nema šanse da ja to u svom radu ikada primjetim - tada stajem.

Još jednom, na stranu benchovi, narafski - poštujem to, svi imamo svoje hobije, ali u redovnom radu, gdje i kako ćeš ti tu investiciju opravdati? Možda 24/7 renderiranje, ali iskreno....mršav mi je to razlog....
__________________
====
If you try and design something idiot proof, God will create a better idiot.
Quantum je offline   Reply With Quote