View Single Post
Staro 02.03.2003., 15:48   #11
Red_Baron
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Re: Re: ma otvorite da vidite o čemu s radi:)

Citiraj:
Originally posted by tor
Sve je OK ali bi preporučio da još malo razmisliš o grafulji.
Prvo za što bi je koristio. Odgovor-za OC i nije zadovoljavajuči, ma što mi mislili o tome. Za igrice ili filmove- to već ima smisla. Ako je i jedno i drugo u igri onda rađe razmisli o ATI-u.
Mojih 5 kn, kao što neko reče....
Za što bi je koristio? Za igrice. Filmove na kompu gledam rijetko. Vidio sam u članku na pcekspertu kako nije baš oclockabilno što bi se očekivalo, no također mi je iljadu njih reklo da su na netu vidjeli da je to najbolja, najjača, fenomenalna kartica za occlock. No nije mi i bitno toliko oclock grafičke, to i nije baš previše interesantno) Mislim da je ti4200 čip odličan za manje pare, a baš Alabtrona sam izabrao zbog kvalitete slike (kako kažu ovdje u članku) jer sam se navikao na kvalitetnu sliku (mada mi to nije toliko važno, ali navika je navika), kao i što ima 128 memorije. Mislim da radeon 9500 nema šta tražit u borbi protiv ove kartice, a 9500 pro sa malo više rama je već okl no preskup je. Sad sam vidio za ovu ponudu u autronicu pa ću pogledat cijenik. Problem je što nemam baš previše pouzdanja u marku FIC, ne znam zašto ali nikad nisam mnogo slušao o njima kao nekakvim kvalitetnim proizvođačima.. što vi mislite? No kao što sam već rekao, mislim da sam se malo zaletio i da ću ipak uzeti jeftiniju ti4200. Naravno, mogu se još predomislit ako ću za par stotina kuna dobiti znatno bolju stvar. Koja je ovo baza sa softverskim pretvaranje kartice??
Red_Baron je offline   Reply With Quote