View Single Post
Staro 22.09.2018., 17:45   #1162
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Bem ti ovaj topic Pola dana prekopavam stari hardware i bacam na hrpu: ASUS TUSL2-C matična i Celeron 800MHz, 64MB SDRAMa. Zbutala se, ali nemam hladnjak za taj procesor.

Idemo dalje: neka Soyo Socket 7 ploča s 233MMX-om koja istovremeno prima EDO RAM i SDRAM, te ATX i AT napajanja! Ima 32MB EDO RAMa. Zbutala se i ta, hladnjak nekako sumnjiv.

Dalje: nekoliko IDE diskova od 30-80GB, te nekoliko IDE CD/DVD-ROM uređaja. Jedan radi, druge nisam probao. Imam i floppy drive!

Dalje: ATX kučište staro 18god sa shrotex LC Powerom 420W starim 10ak godina. Pored toga kompletna konfa u toweru s P4 Northwoodom.

Grafičke kartice ASUS V3400TNT/16/TV (RivaTNT), GeForce 4 AGP, GeForce2 MX-nešto. Tu je SoundBlaster 5.1 Live PCI, te SoundBlaster 16 ISA, TechnoTrend DVB-S satelitska PCI kartica, Manli PCI analogni TV tuner, Diamond Supra PCI modem, ISDN PCI kartica.... našao sam čak Athlona T-bred B 1700+ koji se diže bez problema sa 1.4GHz na 1.7GHz. Umrla mi ploča za njega, a zašto ga nisam prodao tada ne znam ni sam.

Ovo je ono što mi je ostalo ili mi je poklonjeno, a nisam iskoristio. Dosta toga sam bacio ili sam poklonio. Najteže mi je bilo odfurati EIZO 17" Trinitron CRT na zeleni otok. 25kg monitor. Bio je potpuno ispravan, a nitko ga nije htio ni na poklon Taj bi bio kao stvoren za 233MMX i Celeronček 800 "wayback" konfe...
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote