View Single Post
Staro 30.06.2010., 16:18   #24
Astral
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,522
evo slozio sam stroj, nisam jos testiro ali windowsi 15tak min rade na 471x8.5
vPLL 1.54v
vFSB 1.34v
vNB 1.38v
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
Links (msan)?
msan preko diskonta
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
Javi do čega je bilo.
mislis kako sam skurio chasis fan ili sta je kocilo OC? zasad ploca izgleda stabilna na 471 tako da mislim da je ona prosla bila sranje, al vidjet cemo u narednih par dana kad istestiram sve

EDIT: izgleda da nista od svega toga, drama se nastavlja

fino se drzo na 471x8.5 nekih pola sata (od toga cca 10min prime-a) i nakon toga se komp restarto, da sve bude jos vise zbunjujuce, probo sam 445x8.5 sa ISTIM voltazama kao i na 471 i zbrejko se pri ulasku u windowse sad sam na mizernih 421mhz sa istim voltazama za plocu pa cemo vidjet, ako ne moze ni 421 onda je isti drek ko stara ploca, a u tom slucaju pocinjem sumnjat najvise na RAM tj, njihovu nekompatibilnost

u tom slucaju se mogu jedino nadat biosu koji je kompatibilan sa patriotom da poboljsa stvari ili da mijenjam ram buduci da nemam nikog ko bi mi mogo posudit da probam samo, a nemam ni vremena bas za to sada tako da ce morat pricekat bolje dane

EDIT: prime drzi vec sat vremena na 421, izgleda da je ploca onda jednostavno los clocker, ne znam...ostavit cu jos par sati pa cu probat 430

EDIT2: nista od toga, i 421 se srusilo...ili te ploce ne mogu prek 400 il ima neki problem koji ne mogu/ne znam popravit, mogu samo sumnjat na ram, al ne znam zas bi onda radilo najnormalnije na drugim manjim fsbima, zar nebi ako je nekompatibilnost u pitanju i na defaultu onda trebalo bit problema?

Zadnje izmijenjeno od: Astral. 30.06.2010. u 21:10.
Astral je offline   Reply With Quote