View Single Post
Staro 13.05.2023., 11:06   #17
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Mislim da ja bilo 2019, tocno pred proljece. U objektu koji sam prodavao, bilo je zapakiranih bojlera i dva stednjaka koji nisu otisli na more. No jedan, isti model 80, Koncar (mislim da je Tiki) bio je postavljan na katu, mjesec-dva, pa rekoh, nek namjerno ostane na zidu u funkciji, da kupac bez ikakve dvojbe vidi da je sve potpuno ispravno.

Dodje zena iz neke firme, dovodi svoja dva radnika u kombiju, uzima sve, te hoce i tog na zidu za vikendicu. Pokazem alat i potrebito da ispustimo, te me oblije znoj kad me prekinuo jedan od spomenutih radnika.

Veli - ma kakvo ispustanje vode, pa necemo gubiti vrijeme na bedastoce, samo ga okrenemo, malo najlona te ga nose, jer se zure

Gledam i ne vjerujem sto cujem, sefica im vjeruje, isplacuje mi novce, te njih dvoje ga dizu i pocnu nositi. Jedan se krivo pomakne, a voda drito po stiklama od sefice

Zena vrisne, te mi veli - Da Vam nisam platila, ove idiote bi zadavila iostavila zajedno s bojlerima, jer mi je prisjeo dan

Ne trebam spominjati, da su tada ipak odlucili ispustiti kompletnu vodu, a sefica otisla u dvoriste s papirnatom rolom za ruke, koju sam nasao, da se ide susiti

Glupo, blesavo na razni skeca, ali ziva istina.



...
Visage je offline   Reply With Quote