View Single Post
Staro 18.03.2013., 20:20   #129
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,748
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
VELIKA, PIN "premjesta" ikone tj. pomce ih kad pokrenes progra ispred neke od ikona onda se ikone mrdaju naprijed nazad (znaci mjenja im se lokacija na ekranu sot gbi smisalo jer tzv. "muscle memory" pamti ikonu i njenu poziciju, ako se ta pozicija promjeni proces trazenja je duzi i nepotrebno kompliciran), QL je fixan i tocno kakav treba biti. Razlika nebo i zemlja za moj posao (cist desktop (mrzim ikone razbavane po desktopu ), razlicite QL ikone sa configsima koji se pokrecu sa raznih lokacija prkeo istog *.exe filea itd. itd..).

Sto se tice tvog opetovanog ponavljanja evo i ja ti opet ponavljam (cita sli ti moje replye ili samo preskocis oneke djelove kad stalno iznova postavljas isto pitanje na nesto sto sam ti vec odgovorio?) da sam ja isto to sto sam instalirao u 8cu (Classic start meni u QucikLanuch bar) imao (jos imam na 2 kompa) stavljao na 7cu tako da sam ja i 7cu jednko prepravljao jer mi nepase njen default system .
Zato da se ikone ne "pomiču" lijevo i desno kako startaš aplikacije napravljena je opcija Pin to Start. Korisnik Hamm opet ne treba ništa, kao suprotnost tebi. Sve u svemu, poantu mog pitanja opet fulate, pitam zašto se radi novi OS osim da donese poboljšanja, kako u radu, tako i u funkcionalnosti. Ako je Windows 7 tebi bio nazadak time što nije imao QL, što reči onda za nedostatak Start menija? Zašto 90% korisnika mora instalirati dodatne programe da bi imao nešto što je moralo biti dostupno po defaultu?
Sinac je offline   Reply With Quote