View Single Post
Staro 16.12.2019., 06:21   #333
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Moj 2530 zavrsio na polici, zaboravih na 30 dana return period tako da... Imam ga 2 mjeseca, jednom napunio bateriju (jos traje), mozda mjesec dana se brijao. Vratio se nazad na HQ6695...

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Dosao i meni OneBlade Q2530 pa da bacim usporedbu sa prastarim HQ6695 sa nozevima koji vjerojatno nikad nisu mjenjani unazad 4-5 godina (https://www.shavers.co.uk/philips-hq...ic-shaver.html)

Prvi dan, ujutro brijanje u smjeru rasta brade - not happy, brada pocne bockati vec popodne (kao da se nisam ni brijao).
Drugi dan, brijanje suprotno od rasta brade (kao sto manual kaze hah) - nesto bolje.
Treci dan, brijanje s HQ6695 cisto da se podsjetim - osjetno manje bockava/ostra brada, dlake ne bockaju cijeli dan i vecer.

Brijem se na suho, ujutro.
Primjetio sam jako malo iritacije s OneBladeom, ali moglo bi biti povezano sa stiskanjem aparata na kozu.
Brijanje je definitivno brze s HQ6695, samo trljas i bok, niti ne gledam u ogledalo.

Ne svidja mi se ta ostrija brada prije kraja dana, iritantno za bolju polovicu s obzirom da realno imam mahovinu a ne bradu u punom profilu. Moram i paziti na dlake koje vise ne ostaju u aparatu nego padaju okolo
EDIT: nasao "OneBlade doesn't shave as close as a
traditional blade - so your skin stays comfortable."

Svidja mi se lakoca odrzavanja i mala velicina i potencijal da s nastavcima mogu brijati i druge dlake (nisam probao, nemam body nastavak).

Budem ga koristio tjedan-dva pa cu odluciti ide li dalje ili ne. Definitivno cu probati jos na mokro ili s pjenom/sapunom, ali volio bih nekako bez tih stvari
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote