View Single Post
Staro 05.03.2008., 10:48   #22
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ti ni sam neznas sto zelis

Gle ak vec nisi zadovoljan sa z2300 onda ih prodaj odi kupi rabljeno pojacalo iz oglasa. Evo bas neki dan vidio rotela za 700kn i to ti je to. Al samo da te upozorim to ti je rupa bez dna. Stalno ces neki vrag kupovat, dodavat i neznam sto sve ne. To ti govorim iz osobnog iskustva. I onda dodjes do zakljucka da isto slusas muziku na tome kao i na z2300. I meni sad OPET vrag neda mira i u petak opet idem iskesirat brdo love i opet kupujem nove zvucnike i tako u krug. Tocno sam imao 5 mjeseci mira i tocno sam 5 mjeseci slusao normalno glazbu i hebo me pas ako ti z2300 nisu bogom dani za tih sitnih 1000kn kojih kostaju, al eto vrag mi neda mira . Koj sam se quratz isao uhvatiti izrade onih satelita. Zasto o zasto?

Moj savjet ti je da pustis ovako kako je. Kad odkrijes svijet pojacala, bookshelfa, floorstandera i ostalih skupih sranja onda samo mira nemas i nakraju vise uopče ne slusas muziku nego slusas ta silna pojacala i zvucnike. A to ti je preskup sport. To ti je gore od slaganja auta / kompjutora. Svi pocnu od nekog entry levela, pa se isprse za bolje pojacalo, pa onda skuzis da su ti zvucnici smece, pa onda skuzis da bi mogao kablove kupit nove, pa cujes od nekog na audiofilu da ti je 100€ hebena investicija, pa sim pa tam. I onda nakraju skuzis da uopče ne uzivas u tome, nego samo trosis pare.

To ti isto moze i syss potvrdit. On se izlijecio
Fleks je offline   Reply With Quote