View Single Post
Staro 11.12.2018., 09:36   #2031
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
majka svih zajeba, kad ti na oko izgleda ok
a da si odmah zvao dostavljača? i vidio šta on ima za kazat, tj da se odmah povrat radi

Uvik zovu prije i dogovore/najave dolazak.

Kažem uvjek jer je to bude doslovno uvijek!
Od sam bog zna koliko dostava , nikad se nije desilo da ne nazovu i da samo dođu.

Do ovog puta kad se čovjek samo pojavio na vratima bez predhodnog poziva!


E sad, slučajno ili ne...
nismo imali broj dostavljaca a njih se nije moglo dobit.

Uz to se po trakingu vidi da su poslali stvar u krivi grad pa je malo lutao.
Zbog toga i činjenice da se radilo o kuferu koji čovjek instiktivno uhvati za ručku jednom rukom za razliku od kutije ,
nebi mi bilo čudno da je nekome teško pao taj teški posao povrata pa je uzeo kufer za ručku i zavijario ga u kamion.
A obzirom da je razlomljen kut kufera te sama bušilica ...rekao bi da je to poprilično letilo.
I rekao bi da su znali.

Šta više mislim o svemu situacija me podsječa na jedan put kad sam od pošte dobio paket.
Uvijek bi poslali čestitku / tražili račun kao potvrdu vrijednosti paketa da mogu zaracunat PDV. Uvijek.
Osim jednog puta.

Taj put je poštar samo iskrcao zgužvani paket paket u 3 sekunde jer mu se žurilo.
Nakon šta prvotno nisam kužio zašto su me preskočili jer je na paketu vidljivo stajala vrijednost ,prihvatio sam srecu i krenuo otpakirat.
A onda je paket postajao sve mekši šta sam ga više prevrčao po rukama i ispalo je da je unutra mokra kamera i sve oko nje.

Pritužba je bila riješena s odgovorom "što oni znaju što sam ja s tim radio" i sve skupa je završilo u smeču.


Čini mi se da če ovo u istom smjeru.
Pritužba dostavnoj službi je rezultirala da oni u biti nemaju niša s time vec pošiljatelj i njegova dostavna služba.
A pritužba trgovini je rezultirala s naručenom dostavom za centralni servis.
Uz napomenu da se dobro spakira kako se nebi oštetilo jer jamstvo ne pokriva fizičko oštečenje.





EDIT: dostavna sl. pokupila paket i mjesec dana poslje...
javila se trgovina s isprikom zbog dužeg trajanja reklamacije.
Naime , uopče nisu dobili paket pa ce s dostavnom sluzbom provjerit što je s time
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 12.01.2019. u 09:32.
Imagine je offline   Reply With Quote