View Single Post
Staro 30.12.2016., 20:17   #1741
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Tako je to kod "malih" diskova, lako moguće da ćeš pravi posao odraditi nakon novogodišnjeg otriježnjenja
Samo navijaj da ne nestane struje i prati temp hdd - a.
Hehe da to bi bilo veselo da jos i struje nestane, a valjda nece duze od 45minuta (tolko mi UPS moze drzati).

Citiraj:
Autor SinfulSaint Pregled postova
A, ono... Naoružaj se strpljenjem.
Tolko sam "strpljiv" da evo neznam sta bi sa sobom pa sprema po sobi, slazem konektore, kabele, po duzinama i vrsti (video, audio, naponski, data...) srecom ima ih pune dvije kutije pa ce to potrajati .

Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Rasturio je partition table. Nekad se to da sredit na banalan nacin, pogledaj ovdje. Imao sam slican slucaj i to bas s acronisom kao i ti.
Hmm da i meni to smrdi na tako nesto i vec bi ja to probao samo da mi vrati ova dva foldera koji me jedini zanimaju ali nikako da njih odskenira pa da prekinem ovo 24-25h mucenje .

Jel tebi uspjelo to sa drive letter change tj. dali ga to vraca u NTFS ili ? Jer meni se drive letter i dalje vidi (D ali pishe RAW umjesto NTFS.

Izgelda da odmah nagodinu kupujem jos jedan od 8-10TB i radit cu sync na njega na dnevnoj bazi tak da me ni ovako nesto nemoze iznenadit.
Za SSD imam miroran i spremljen jos jedan SSD od 500GB tako da za slucaj da systemski krepa samo ustekam drugi i nastavim radit ali za DATA/Work disk nemam u komadu tako slozeno nego samo backupirano 3-4 puta tjedno po folderima na NAS i Offline NAS.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote