View Single Post
Staro 08.05.2012., 22:40   #22665
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor zubich Pregled postova
kad smo bili u nedjelju na sljemenu, vozili smo se po 12ici, te malo prije medvedgrada smo vidli veliki "razdor" kroz šumu koju su napravili šumari..... baš izgleda kao da su prokrčili šumu da naprave putić ili kaj tak nekaj.... jel zna netko nešto više o tome?

iako se ne vidi na videu, premotajte na 4:09, pa od te male klupice drito prema gore u planinu (nama iza leđa) je to mjesto gdje smo to vidli.

http://www.youtube.com/watch?v=qzX0y...ayer_embedded#!
To je ona staza od Sv. Jakoba pa na spoj sa 12-icom i Omladinskom ? To su prorovali odavno. Tamo je navodno bio jebački singletrack i podosta strmo. Sad mi je žao što to nisam odvezo prije nego su to uništili izgleda

@ Pacifist
Jel ima tamo kakvih singletrackova ili samo makadami i široki šumski putevi ?

@ Begi životinjo, kakve to seks fotke rokaš

Danas buraz i ja solo gore. Nismo se mogli odlučiti za stazu, pa smo otišli na Čuksov drop, obišli Siletovu bukvu na 57ici i dalje na okolo Gipsove staze na prvi stup žičare. Odlična vožnja, odličan flow rekao bi Sile

Dva puta omašio stazu malo, jednom odlično isčupao klizanje bicikla po blatu. Ostao iznenađen držanjem Rubber Queena na mokrome. Ono kontra korijenje po vlažnome preletio. Drži super guma. BlackChilli verzija bi bila ona idealna AM guma jer je 300g lakša


Kako dobar flow, čuda neviđena...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote