View Single Post
Staro 24.04.2014., 10:30   #1517
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
Preko neta narucio zidni nosac za LCD monitor, odabrao preuzimanje i placanje u poslovnici

Nazvao jos oko 5 i pitao jel stiglo - kaze da je

Dosao tamo, ista fora kao i sto je prije netko napisao, ni dobar dan ni nista... (ajd nema veze, mene to ne jebe previse)

U trenutku kada sam dosao do pulta (znate da od ulaza do pulta ima 2 metra) telefon im zazvoni i kaze mi "samo malo" i javi se na telefon (e, to me vec malo jebe)

Nista, ja cekam, drugi kolega dolazi (onaj mladji sa brcicima) - "recite"
Dam broj narudzbenice, vidi da je stiglo i ode iza prekopavat te kutije..

Ispostavilo se da se proizvod "izgubio", nazvao je skladiste, oni se kunu da su poslali, ovi se kunu da nije dosao...pitam jel mogu ponovno naruciti pa da dodje sutra, kaze ne moze ovo je bio zadnji primjerak.

eto jebiga sad, ja doso, potrosio bengu i vrijeme, zauzvrat nisam dobio niti ispriku, niti dovidjenja

Sutradan vidim i dalje proizvod stoji kao raspoloziv odmah...narucim ja ponovo i opet kazu preko maila da ga mogu pokupiti kasnije danas u poslovnici pitao sam ih mogu li stvarno pokupiti i objasnim situaciju od jucer, odgovor nisam dobio.
Kasnije sam zvao ali se nisu javili...a nije mi se ponovo dalo ici tamo.

Moguce je da se proizvod stvarno izgubio, to nije problem, shit happens... ali je malo u kurcu koliko su neodgojeni i kako mogu biti bezobzirni.
bigAdvance je offline   Reply With Quote