View Single Post
Staro 20.05.2017., 20:32   #21
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,072
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
To je bio jedini disk na kojem mi se ovo događalo. Nije mu pomogao niti format, niti zapisivanje nula pa novo punjenje. Događalo sa na WXP, W8 i W10, AMD i Intelu. Disk nikada nije bio sistemski.

Odustao sam početkom ove godine, npr. presnimavam na njega jedan sadržaj, navečer skužim da nema cijelog direktorija od nekoliko GB. Palim undelete aplikaciju, nalazi sve i svašta, no direktorij koji je nestao ne nalazi.
slučajno naletih na temu i ovaj tvoj post.
imam identičan problem (tj imao sam ga). seagate 2.5" disk od 1TB u svom kučištu. kopiram podatke na kompu, ištekam disk, vratim ga nazad, podataka nema. kompletnog foldera, ne samo podataka. disk je podešen na fast remove, tj nema onog catchinga. uvijek problemi na xy kompjutera, samo sa tim diskom (a imam ih 4 prenosna, i 7 "stacionarnih"). samo taj mi je seagate, i samo taj kenja. potpuno nebitno koji komp, iako su uvijek bili win 7 u pitanju. odem kod frenda, kopira mi 50GB stvari, vratim se doma, 20GB fali, nema ih, nisu nikad ni postojali. to nije fajl ili dva, jednom sam ostao bez preko polovice slike s godišnjeg, a to je bilo 500njak slika. dobro pa sam radio copy paste, pa sam skuzio na vrijeme da ih nema, i opet kopirao slike.

ponavljam, samo seagate disk u seagate kučištu. tom disku više ne vjerujem ništa, na njemu su mi sad samo usputni podaci , jer svako malo ostane bez nečega. nema bad sektore, health 100%...
jp_rv je offline   Reply With Quote