View Single Post
Staro 15.12.2005., 02:34   #47
ikravaro
Premium
 
ikravaro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: 34rTh
Postovi: 39
Seagate 200GB problem

pred par dana iz cista mira dok sam bio za kompom i surfo na netu pojavio mi se plavi ekran i izbacio neki kod i napsio nesto hard disk (nisam uspio uhvatit) i restarto se sam i od tada mi se nije upalio windows, samo dode do onog gdje bi se trebao pojavit windows logo bude samo crmni ekran

onda sam instaliro na drugi HDD Maxtor 120 GB windows i kad sam uso u my computer vidilo mi je normalno 4 particije ali u particiju u kojoj mi je bio prije windows jednostavno ne zeli uci.

Oba dva HDD su SATA

na kanal 0 mi je bio spojen Seagate 200 GB i imo je 2 particije c i d, na d mi je bio windows (30 GB)

provo sam sa sea toolsom ali on obavio sve one testove i jedino sto prikaze da je ta particija d gdje mi je bio prosli windows FAIL sve ostalo napise PASS

Na toj particiji sam imo dokumente i vazne podatke pa sad moje pitanje glasi kako izvuc podatke???

P.S. Seagate HDD 200GB je novi (ispod 2 mj. star)

gledo sam da ga posaljem u InfoLab.hr kao zadnju opciju, pokrenuo sam Ontrack recovery i on mi izvuce podatke ali mi se neda sad svaki dokument ulazit u njega i kopirat ga pa ga paste-at u novi jer on ovako obicni dokument sa malo texta vidi u velicini preko 500 MB, a neke dokumente cak u velicini od 3 GB.

Ima li koji bolji data recovery program ili vasa preporuka sto da radim?!

THX
ikravaro je offline   Reply With Quote