View Single Post
Staro 12.06.2018., 10:11   #10872
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Citiraj:
Autor Chome Pregled postova
Pojavio mi se stuck pixel na LG Oled 55EG9A7V i to najgora moguća varijanta. Intenzivno bijelo blješteće govno što bode u oko što got gledao a posebno navečer u mraku.

Na slikama nije ni upola jasno koliko zo zapravo blješti. Poslao sam mail u sancta domenicu da aktiviram jamstvo pa sad čekam odgovor.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Citiraj:
Autor Chome Pregled postova
Da updateam stanje...

Nakon par dana mi iz Sancta Domenica odgovorili na mail preusmjerivši me na LG podršku. Dakle nije bilo koristi od slanja maila njima.

LG podršku sam nazvao i telefonski im opisao problem. Čovjek pita jesam resetirao na tvorničke postavke kao da zaglavljen piksel ima veze s time... reko dobro ne trudim se više tim likovima išta objašnjavati nego kažem da jesam i da je problem tu i dalje.
Nakon toga je otvorio radni nalog za MR servis i kaže kako će mi se u roku 24h javiti serviser.
Vidjeti ćemo što me čeka ali strah me da umjesto novog uređaja idu ovaj popravljati... naravno i da kako mi je to jedini tv ne želim biti bez tva dok čekam pa ću vidjeti jeli postoji kakva opcija za zamjenski dok se čeka...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Da updateam status...
Dakle prijavio sam kvar u LG servis. Naručili su ekran i došao im oštećen pa su dobili odobrenje da mi se zamijeni uređaj.
Kontaktirao sam Sancta Domenicu i nemaju više taj model na raspolaganju kao ni mnoge druge s obzirom da se tek čeka dolazak novih modela za ovu godinu.

Da tražim povrat novca mi je opet banana jer za 7.5kkn ne mogu dobiti nikakav oled jer sam to uzeo na black friday kojeg sad nema ni blizu.

Meni je tv cijelo vrijeme doma i gledam ga. Sad je čak i taj bijeli pixel nešto oslabio pa ne blješti toliko ali i dalje smeta i bode u oko.

Imate li kakav savjet?
Mogao bi čekati novi lineup ali izgleda da te A serije neće biti jer je i ova bila neka posebna linija dostupna samo u nekim zemljama a najjeftinija b serija je dosta skuplja.

Jedini mi je to tv pa je tu problem ako ga predam na sevis i čekam da se nešto novo pojavi. Oni će me čekati mjesec dana a onda bi morao ponovno iznova sve reklamirati tako nisam pametan što napravit.
Chome je offline   Reply With Quote