View Single Post
Staro 29.01.2018., 13:55   #225
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ja imam nejasnoća oko ovih njihovih 5 god. garancije. Pošaljem im upit što i kako, ekupi odgovori da "treba registrirati u roku od 30 dana". Gledam po siteu od unique - nema ničeg za registraciju.

Kontaktiram uniqua - prvo mi odgovore da "garancija ovjerena od strane ovlaštenog servisa koju ste dobili pri kupnji Vašeg uređaja je dokument koji će Vam služiti i za naše produljeno jamstvo."

Gledam papire nema ništa - odgovaram da u hermetički zatvorenoj vrećici imam samo "Warranty card" koji nema nikakav potpis niti pečat. Potom moj mail proslijeđuju nekom drugome koji mi odgovara: "eKupi će vam poslati potvrdu o osiguranju i to je to. Nije potrebno da dodatno nešto aktivirate."

Danas ponovno primio mail istog sadržaja od nekog trećeg, a još sam u petak javio ekupi da su mi ovi odgovorili da nije potrebna nikakva registracija te mi moraju poslati "potvrdu o osiguranju". Do sada nikakav odogovor. Izgleda kao da nemaju pojma o čemu se radi, nadam se da se ne prave grbavi i da će mi to poslati, jer nisam dobio ništa od njih u paketu.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote