View Single Post
Staro 03.01.2018., 20:57   #125
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
nastavak sage... s obzirom da odkad je mamin redmi 3s ostao kod njih zbog kvara i uzet 4a, decki su izlogirali mi account na 3s-u (account broj 1) i u istoj sekundi se na 4a izlogirao drugi account djelomicno, i svako malo je skakala notifikacija da se ulogira (pali ekran mobitel sam zbog toga). kad se pokusas ulogirati, ne prihvaca password.

i tako sam ja to odnio na servis, reko flashaj ga... kazu decki, ovi noviji modeli, cak i ako ga flashas, ostane isti mi account gore... probali oni, normalno preko sms-a resetira password i ukuca novi i izbaci da je netocan... a s tim istim passwordom se na mi stranicu preko tog istog mobitela najnormalnije ulogiras i vidis podatke od mi accounta.

uglavnom, da skratim pricu, ja ostavio njima mob na servisu zajedno sa sim karticom, brojem moba, gmailom, lozinkom za gmail, konakt svojim brojem moba, sve...
proslo tjedan dana, ni traga ni glasa... dodjem danas tamo kad ono - inventura. pokucam, srecom covjek tamo i kazem mu da ako nisu nist uspjeli bar da mi sim karticu daju. i da mi covjek... decko koji s takvim stvarima ima najvise iskustva je dobio gripu i da racunam da nece kroz sljedecih tjedan dana biti gotov.

odem ja u shop i trazim zamjenski mob... s obzirom na prijasnji fijasko, pitam dal mogu pogledat mob da ne bi i ovaj bio na patternu zakljucan s obzirom da je povrat od kupca... isprobam, nije... (dobio ulefone armor - zidarski mob , kineska verzija CAT-a)... i dodjem ja tako u stan u zg-u, otvorim kutiju kad nema punjaca... natrag u shop i kazem im da nema punjaca, decko dopise na RMA da ne bi bilo problema prilikom vracanja... odem natrag doma, hocu stavit punit mobitel, nejde unutra kabel, ne mozes zbog utora do kraja zastekati... opet natrag i objasnim u cem je stvar, daju mi drugi mob, sony xperia m5. sav sretan dodjem doma, kad hocu stavit (vec rezanu na manje dimenzije) sim karticu, nejde nutra, ide nano-sim.....

i kaj sad napravit? ak ju izrezem jos, trebat ce mi adapter kad dobijem natrag 4a. ak ju ne izrezem, ne mogu ju koristit u zamjenskom...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote