View Single Post
Staro 15.10.2009., 10:41   #121
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Sharkyxxl Pregled postova
Uglavnom poanta je da su trebali zamjeniti ali nisu, ja sam to složio a komponente sad kupujem drugdje cca. za 4-5 računala mjesečno, pa ako njima paše da svoju lovu nosim drugdje ok.
Eto toliko.
Ja ne mogu vjerovati da se ovdje još priča o tom šarafu.

Ne, nisu ti ga trebali zamijeniti cooler nakon što si syebo navoje. Mislim, de facto si oštetio robu, i pri tome je najmanje bitno da li je šaraf bio manji ili ne. U 90% servisa ti to ne bi napravili. Ne znam na koji način uopće misliš držat links odgovornim za manji šaraf u paketu proizvođača?

Ti si trebao, zamoliti u servisu da ti daju odgovarajući šaraf, ili tražiti zamjenu prije nego si potrgao navoje. Jer, siguran sam da si mogao (i trebao) skužiti da je jedan šaraf prekratak prije nego si syebo navoje forsirajući šarafljenje.

Složio sam i ja troznamenkasti broj računala, ali i meni se dogodi da zeznem navoj ako nisam dovoljno pažljiv, pogotovo kod tako malih i osjetljivih šarafa.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote