View Single Post
Staro 14.02.2019., 18:52   #8010
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Antunjc Pregled postova
Pozdrav ekipa.
Kupio sam headset Logitech G Pro u jednoj našoj PC trgovini 10.12.2018.godine i od samog starta mi nije radio mikrofon. Nisam ih odmah nosio nazad jer sam htio vidjeti da li je do slušalica ili možda moje matične (nedavno kupio novi PC) pa da nebi bilo da sam ih nosio nazad bez razloga. Slušalice sam još probao spojit na laptop i na drugi PC i mikrofon nije radio te sam 31.1. odnio slušalice u trgovinu i one su od 1.2. u njihovom vanjskom servisu (tako piše na praćenju naloga na njihovom webu).

Zvao sam ih danas u servis trgovine, oni kažu da je vanjski servis Microline i da neznaju u kojoj je fazi reklamacija. U međuvremenu vidim da više na webshopu nemaju te slušalice u ponudi pa sam ovdje došao po savjet što i kako dalje.
Jesam li se sjebo jer nisam odmah od starta tražio nove slušalice bez da ih šalju na servis?
Bio bi vam zahvalan kad bi mi malo objasnili koje su moje mogućnosti i opcije i ako imate kakav koristan savjet da čim prije dobim svoje slušalice nazad?
Pogledaj u jamstvenom lisu sto pise, tj nakon koliko dana se mjenjaju za nove ako se ove ne mogu popraviti.Ako pise razuman rok,nakon 20 dana napis prigovor ducanu gdje si kupio i u tom prigovoru zatrazi novi headset.
RAUL je offline   Reply With Quote