View Single Post
Staro 12.02.2019., 07:52   #9595
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
e jesi smjesan dakky pobogu.
da problem je kad zivis u drzavi od k gdje te deru za sve zivo i mrtvo i jedva kraj sa krajem spajas.
kad ovo bude utopija sa postenim platama (LOL) i izborom dali cu financirat klerofasisticki-pedo red, e onda cu rado dati vecu cifru pogotovo ako zbog utopijskog razmisljanja t-kum (LOL) bude uplacivo recimo redovito u nekakve fondove za obnove bolnica, ili recimo za belesnu djecicu ili tako nesto, ali dok je djubrad na vlasti ja ne zelim njima davati za najace modele mečki, dobar im je i onaj skoro najjaci, a sebi cu stavit 20ak kn u djep svaki mejsec i kupit si cokoladu :-).

i da se razumijemo da recimo postoji brzina do 8mbit za recimo 50kn flat mjesecno prvi bi to uzeo jer mi je cilj ustedit, ali trpat monstruozne brzine (na papiru) i onda to nabijat cjenu i izmisljat nebuloze poput prikaza broja u danasnje vrijeme digitale i voipa, zelim i izvuc max za min.
kako oni prema meni tako ja prema njima, a nemoramo pogledat mnogo u proslost da vidimo sta su godinama radili nama i nasim starcima...
geronimo_2 je online   Reply With Quote