View Single Post
Staro 26.08.2011., 11:42   #400
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
@ McG

Ne slažem se apsolutno sa tvojim tvrdnjama što si napisao u vezi CM 690 kućišta. Dapače, mislim da iznosiš ne istine ali eto sto ljudi sto ćudi.

Kao prvo osobno imam CM 690 (plexi verziju) već dvije godine i dosada sam usisavao unutar kućišta jedanput možda dva put.
Zašto? Zato jer unutra ima minimalno prašine tj. prašina se jedino skuplja kod prednjeg ventilatora (skine se maska i lagano pobriše), kod bočnog ventilatora (prođe se krpom u divje sekunde) i nešto malo prašine na dnu kod napajanja no pod ionako usisavam nevezano za kućište.

Nedavno sam i bratiću slagao konfiguraciju i naravno uzeo sam mu CM 690 II jer u tom cijenovnom rangu (700 kn) bolje kućište ne postoji.
Da me ne shvatiš krivo tako mi je svjedeno šta piše na kućištu, najbitnije mi je da je prostrano i da koliko toliko ima dobar protok zraka što na kraju i uvjetuje ovo prvo.

Osobno bih bio najsretniji da imam love i da si uzmem Corsair 600T te da sa dva pritiska na kućištu riješavam svu prašinu u kućištu no kako nemam 1400,00 kn CM 690 je više i nego odličan za moje potrebe.
Ne nemam SLI, nemam vodeno niti ga planiram staviti nego koristim računalo 90% za rad i tu i tamo za neku igru.

Danas da kupujem novi kompjuter i da gledam kućišta do 700,00 kn mislim da bih opet uzeo CM 690 jer u tom cijenovnom rangu naprosto nema boljeg kućišta.

Zadnje izmijenjeno od: Verbum. 26.08.2011. u 16:30.
Verbum je offline   Reply With Quote