View Single Post
Staro 08.04.2015., 13:58   #27
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Ako imate telnet/ssh pristup na router onda grepajte openssl u svim sistemskim fajlovima dok ne naiđete na nešto tipa /usr/bin/openssl enc.
Problem je visestruki....

Imam ja telnet/ssh ali svi useri vide samo ono gore sto sam stavio ss i ako nisi root ne vidis doslovce nista osim nekih opcenitih informacija i sto mozes editirati usere.

Problem je u .config skripti koja je sastavni dio fw-a, iz nje je izbrisano tj. tako je Iskon slozio fw da u istoj nema nista ovako recimo.

http://p2812.blogspot.dk/p/how-to-get-root.html

Nadalje, ako i editiram skriptu i ubacim sto mi treba da dobijem root onda router nece istu prihvatiti, izbaci doslovce "ilegal seetings"

Zyxel VMG8324-B10 recimo koristi istu enkripciju ali se moze debrandirati jer ima konektore za serial port dok ovaj nas morao bih rastavti i vidjeti jeli ima sta...

E sad, postoji jos jedan user u routeru sa imenom admin kojeg sam obrisao jer mu neznam password no budem ponovo postavio router pa cu vidjeti ako cu moc editirati mu password i kad se logiram bas sa adminom putem telneta, mozda se onda budu vidjeli systemski fajlovi ili mozda budem mogao sa adminom zamjeniti .conf kojeg sam editirao.
silver_tip je offline   Reply With Quote