View Single Post
Staro 23.04.2018., 17:44   #486
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Batali Aidu za stress test. The Stilt kaže da ni u zejebanciji to ne koristiti.
Kao što sam u drugoj temi pisao, novi bios mi je donio niže SoC voltaže, pa možda zbog toga zeza. Možda budem probao, ako mi se bude dalo. Ali da, jebe mi se za njen stress test u ovakvom stanju kad drugo sve prolazi

Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Većina ju koristi, zbog sve-u-jednom principa, ali Intel X299 VRM slučaj je bil lijepi primjer Aida64 nepouzdanosti, jer su svi (recenzenti) imali skroz normalne temperature prilikom 100% opterećenja svega. I onda im je der8auer (1 - 2) skrenul pažnju na malo konkretnije stvari. Kaj se Linusa tiče, svaka čast čovjeku da je kao jedan od prvih koji su krenuli s unboxingom, stvoril ne jedan, nego nekoliko popratnih biznisa. Nažalost, dan-danas mu se sve "recenzije" svode na tzv. infomercial pretjerivanja a la naš TopShop. Ne može ga se shvatiti ozbiljno, jer svaki put nešto prodaje, a nažalost to što prodaje najčešće nema ni najmanje veze s hardverom. Druga strana tog novčića je činjenica da je danas mali milijun takvih koji se JubiTo recenzijama žele nabrzinu obogatiti od silnih pregleda, a ljudi padaju na takve priče. Daleko od toga da nema odličnih, detaljnih i korisnih YouTube recenzija, ali su u manjini i često idu kao dodatak (opširnom) pisanom materijalu.
Ma te stare youtube zvijezde su ošle u krasni kuratz davnih dana. Eno recimo onaj Jay2cents više ne zna napraviti niti jedan review. Prvo je sa "benčam 3 igre po recenziji stare 5 god.", prešao u mod "vlog style gledaj malo snimke kako igram" jer mu se više neda niti ta 3 benča vrtiti, a u zadnje vrijeme više niti to ne može jer mu stalno nešto smeta, krepa, zapali se, prokapa. Rđavom kurtzu i dlaka smeta

Gledao mu onaj overclocking tutorial ryzen dvojke, ajd nije loše, n00b friendly, i onda na kraju "preporuča x470 ploče jer su posebno optimizirane za ryzen 2", kao da čita poruke sa korice kutija, a na kraju mbo su najobičniji rebrand. Rijetko tko može na YT doprijeti u srž ičega, čast izuzecima.
Manuel Calavera je offline