View Single Post
Staro 17.04.2011., 17:44   #61
Domali
Registered User
 
Domali's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Nika u životu više ni u jednu banku,to su legalni kriminalci kakvih nema,prije 7 godina bio sam korisnik Zagrebačke banke i posjedovao "master card",kartica mi je ukradena tj. navodno ostavljena u bankomatu kod BP Antunović.Nakon 2 mjeseca dolazi izvod iz banke od 25000 kn koje su napravljene sa karticom iako je prijavljena krađa i nestanak,uprkos svim prijetnjama banaka prijetnjama ovrhama,nakon 7 godina natezanja sud je donio presudu u moju korist,za to vrijeme spao sam na crnu listu,čekove i minus i ostale uvijete sam mogao zaboraviti.Sad radim i sa poslodavcem sam prije dogovorio isplata na ruke uz normalnu prijavu i do sada to funkcionira.
Što se tiće nestanka kartice,sve se zna,u kojoj firmi je napravljena transakcija,navodno postoji i kamera na bankomatima,firma u kojoj je napravljena transakcija (neću navesti ime) navodno se bavi sa nekakvim prijevozom ali ima jako "mutnu" prošlost.
Krediti,pogodnosti,paketi koje nude banke,sve su to porezi za budale,na koje smo jednostavno svi PRISILJENI,nemože tebi banka neku pogodnost dati ako u tome neviti 5x veću dobit,tak da ak neko kaže da je nešto dobio od banke,dobio je "kaco u pak".
Domali je offline   Reply With Quote