View Single Post
Staro 27.06.2017., 08:58   #491
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,701
Koristim godinama vec, sad ga bas prebacujem na bonbon radi male ustede. Imam svoju mjuzu i izbor svega i svacega na 3 uredjaja po izboru, dok na mob spremam uglavnom samo stvari koje ne postoje na deezeru i razne vinil-ripove stajaznam. Odem na more, ribe oce slusat sevku - moze. Odem kod frendova, zele paul van dajka - evo vam zoberi. Dodjem navecer doma usiban, hocu cuti sabana saulica uzivo iz zetre - klik.

Ako uglavnom slusas iste stvari to ces brzo precacheati i onda ne trosis vise net. Sto se tice neta, bas gledam za 4, 5 i 6mj deezer mi je pojeo 700-900 MB/mj sa medium kvalitetom. U cacheu mi stoji 2,5 GB mjuze sto se preloadalo tijekom slusanja. Usporedbe radi, na yt mi ode 3 GB/mj za ono malo muzike sto slusam i feed sto pratim.

Nazalost imam tu naviku da slusam raznoliku mjuzu i brzo se zasitim istog albuma. Radio mi ne dolazi u obzir jer to je ispiranje mozga (despasitooo)...
Dezzer ne osjetim da cucla nesto bateriju, a 99% ga koristim na poslu na slabom 4Gu. Nemam iphone, pa ovo nema bas veze s temom.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote