View Single Post
Staro 02.02.2011., 16:35   #85
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
SwiFTP radi preko dosta limitiranog FTP protokola i ono što me najviše mučilo kod njega je što ne možeš ništa otvarati drito preko wifija nego moraš prvo skinuti na PC. Ne možeš gledati slike u thumbnail modu i ne možeš vidjeti neke osnovne file propertiese izuzev veličine fajla. Isto tako ne možeš na mob kopirati folder koji u sebi ima podfoldere sa sadržajem, a da ne dobiješ errore 503 (sadržaj će se na kraju kopirati, ali ćeš poluditi od tih popup errora na koje moraš kliknuti OK da bi se kopiranje nastavilo). To je ono što je Samba u mom slučaju ispravila
Hvala stari. Sad si mi također objasnio i zašto mi je bacalo sve te proklete errore.
Nabavio jučer Sambu, probat ćemo. Još jednom hvala.

EDIT:
Samba proradila sa Win 7 32-bit. Porihtao u programu user i pass, workgroup i samo ime uređaja, napravio i ovo sa win credentialsima zlu ne trebalo. Otvorio sambu na mobu, našao uređaj po Networks u Windows exploreru i mappirao SD karticu. Čisto da bude u početnom screenu od Windows explorera.

@NeoST
Na mobu imaš upaljenu Sambu ? Ne u pozadini, već baš da ti je samba otvorena da se vide postavke ? Meni je u pozadini Samba bila otvorena i bacao mi je isti error. Onda sam ušao u sambu, skužio da on nije podesio postavke i kad je to obavio (nešto resources je pisalo) - proradilo je sve.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 02.02.2011. u 16:45.
Vuco je offline   Reply With Quote