View Single Post
Staro 07.08.2009., 11:06   #118
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
po meni 4/5..

unlock SE-a je jedan od najlakših moba za otključat.. samo treba pratit upute.. SU, za nekog ko ti, mislim da nebi bilo problema, samo klikaš, odabireš fajlove, i spajaš mob.. a ako se neš zezne, da se sve ispočetka..

ako bude problema, javi se pa ti preko teamviewera to sredim..
Da se ukljucim u ovu temu , posto vdim da ovdje svi nesto pricaju o klikanju i odabiranju fajlova itd..(bez uvrede ikome ). To je isto da ja pitam SU- kako se obraduje video il statijaznam i on meni kaze kupis kvoda , dobar hladnjak (pomogucnosti TRUE ) , i samo klikas. Gledaj SU , unlock K800 je zbilja jednostavan, , ali samo ako je mobitel CID 52, ako je mobitel CID 53 ima pun k... sranja iako je izvedivo.Govorim ti iz iskustva ,znaci preko 500 napravljenih SE mobova svih mogucih modela ( kolega masva zna...) ,a i na cafeu mozes/te vidjet. Ako ces se sam bavit time odi na cafe i dobro prouci tutorial od clana "Milanche", jel ako sjebes GDFS a nemas backup , prakticki ti je mob mrtav , jer je GDFS kao otisak prsta( iako je i to u servisu izvedivo).Znaci procitas tut (kao tu stiki za overklok ) i onda opleti i obavezno backup GDFS-a prije svega.Jos jedba stvar ,unlock je moguc i kod svih ostalih SE-ova ,iako i kod njih ima par koji se nedaju od doma unlockat.

@ tomy no.1

Samsung se moze otkljucat, ali samo preko Flash kabla koji ti vani dodje oko 12 funti, tako da nista bez tog kabla.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote