View Single Post
Staro 17.01.2012., 23:06   #110
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Da. Moze se od H100 sloziti da se hladi i grafika samo se moraju odsjec crijeva i dodati rezervar i gpu blok, pumpa je dovoljno jaka, samo dali to netko zeli ili ne i kakve temp bi bile ovisi i o samoj grafickoj , ali nebih se htio mjesati .Ima more primjera na netu , tko zeli moze izguglati.
Ne kužim čemu? Pa normalno da se moze to napravit, ali rezultat je katastrofa. Uostalom Pupo je fino napisao da je to besmislen projekt, osim mozda ako se radi o nekom ultra hladnom procu i slaboj grafi, ali i onda ima boljih rjesenja.



Citiraj:
@svi
Uostalom, neznam zašto se vlasnici Noctue nalaze prozvani u ovoj temi? Pa tema je o Corsair vodenim općenito, ne o H100vs.D14. Spamate po temi bezveze. Svatko nešto preferira i nešto će mu više pasat, nešto manje. Šta bi ja tu trebao pisati pošto imam vodeno? Reći kad su svi zračni hladnjaci za k, a i da su i svi ti corsevi za k. jer su poluproizvodi?... Sve je stvar osobnog izbora

Bas sam mislio to napisat, zasto vlasnici Noctue imaju potrebu da spamaju ovu temu? Ima tema i o Noctui, pa ne vidim zasto ovdje postaju
__________________

srale7 je online   Reply With Quote