View Single Post
Staro 23.04.2020., 11:27   #90
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Zaboravih da sam nesto pisao ovdje

Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ne znam kakve ti noge imaš, ali meni su jedne izdržale 12 godina, sve dok se đon nije izlizao kao kad auto guma dođe do metalnog profila.
Ne bih rekao da imam problem s nogama, mirisima i sl. Nikad nisam imao taj problem i sve dokle je obuca cista i carape ne nosim 3 dana iste, nemam nikakav problem. Jedan dan npr padne kisa i moram pokisnuti do gleznjeva - pisi kuci propalo. Osusim ih instant isti dan, i od tada svaki sljedeci dan se ufutare cim se noga zagrije.

Citiraj:
Autor Lourdin Pregled postova
Samo mali komentar na ovo.
Nekad ni ja nisam htio prati tenisice, mislio raspast će mi se..
Sad ih redovno perem u vešmašini bar 2 puta godišnje, a nekada i više..
Nikakvih oštećenja ni ubrzanog trošenja nisam primijetio.
Ubacim ih u one vreće za pranje ili staru jastučnicu, najmanji broj okretaja, niska temperatura i udri..
Obično ih perem kad je ili jako sunce vani (ljeto, 30+ stupnjeva) ili kad grijanje radi na najjače.. Jer bitno je da se osuše u što kraćem roku!
Tako da ja definitivno preporučam pranje u vešmašini..

Sent from my F8331 using Tapatalk
Sad imam 2 para adidaski za ovaj test, kozne i sinteticke. Budem probao!

Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Ja imam sličnih problema sa obućom, možda i gorih jer ne moram čekat kišu kolko se znojim, a pogotovo imam problem sa neoprenskim šlapama za veslanje (ko nosi neopren zna o kakvim miomirisima pričam).

Za sad mi se najbolje pokazalo ovo:
https://www.iglusport.hr/katalog/61G...IMINATOR-100ml


Probao sam ih više, ima po dm u i sl, al ovaj za sad najbolji.
Tnx, memorirano!
Imam neki sprej iz dm-a i nemam filing da je pomagao.



Inace, ovo su zadnje tenisice koje nosim unazad 2-3 godine:
https://imgur.com/a/WuHvjay

Oba para sam nedavno opet kupio nove i uzeo neki silikonski ulozak i izvadio originalni.

Za Pace obavezno kupite neki ulozak inace vam peta probije ulozak i dodjete do saća u dzonu

Galaxy imaju onaj cloudfoam dzon, udobne su out of the box, ali mesh s gornje strane znaci "ne na kisu". Prozracne su i koristim ih za aktivnosti i tako to...

Za sve ostalo vec 2 godine imam Salomon XA PRO 3D GTX. Te ne smrde niti malo. Zero maintenance, original ulozak, tip top. Osim dzona, asfalt ga jede ko skolarac parizer.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote