Tema: Zimske jakne
View Single Post
Staro 02.12.2020., 12:38   #29
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Jedino ak nisu zaboravili nulu stavit

Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Nek si ti zadovoljan Mislim da je prednost Geoxovih jakni lagani materijal. Nisam još nikad imao ovako laganu jesensku jaknu ko Geox, s kojom sam mogao i po blažoj zimi biti vani.

Imam i neke jeftinije, tipa kilimanjaro u kojima mi je stalno vruće ili zima... lagana je, ali brate treba točno pogoditi temperaturu u kojoj ti je dobro u toj jakni. Valjda jer ne diše.

Geox fakat diše, lagana je i pokriva širok spektar temperatura.

Kod full zimskih jakni i kaputa me uvijek izluđuje njihova težina i glomazost. Kad ju treba skinut u bircu, negdje odložiti, ili na sastancima kad ideš po firmama... te teške najbolje u autu ostavljam, pa se smrzavam do odredišta...
Vidiš, općenito Geox jakne nisam ni gledao, sve do onda, dok nisam probao u P&C, velim, jakna mi se čak i dopala, al eto, nemam nikakvih iskustava s njima, a ne da mi se kockat s kupnjom, da se poslije ne ispostavi da nisam zadovoljan s njom Al nakon tvojih informacija koje su dobrodošle Ubuduće ću ju uzet u obzir ukoliko ću kupovat jaknu, akcija će još biti.


Da, to i mene muči, ne volim teške jakne, pogotovo pored te težine natrpanih svim i svačim ne odrađuju posao po zimi pa se na kraju čovjek smrzava. Zato sam gledao neke osrednje težine tj debljine jakne, a koja će grijat po zimi..

A ne volim baš u zimskoj jakni izgledat ko mišelin maskota na cesti
zvonac je offline   Reply With Quote