Tema: Zimske jakne
View Single Post
Staro 02.12.2020., 09:57   #19
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Gledaj i dalje Geox.

Imam njihovu neko proljetno jesensku valjda... Tanka. A komforna, nikad mi vruce u njoj, a bome ni zima. Nosio sam je do neki dan dok nisu dosle ove temp oko nule.

Znaci nosim ju od 7 do 17 stupnjeva sigurno, a moze i koji stupanj vise tj nize, ovisi o tebi i ostatku obleke.

Super mi je, pa su im, vjerujem, i zimski modeli dobri.

Osim nje imam Oneillovu jaknu staru 14 godina.. cufaju se rukavi, ali mi je i dalje brutalna (ta je za 3-6 celzija), i kaput kad je ispod 3 ili Hillfiger jaknu koja mi je isto brutalna za debelu zimu. Bila je full jeftina na popustu u P&C-u. Tamo sam inovu Geox dzabe ubro u ljeto u 2018.

Preporucam ti i O'neill, ali i Hillfiger, uz Geox.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Eh sad mi veliš
Uzeo Wellensteyn Starstream STAD 565..
Za te velenštajn jakne ne nalazim nikakve pritužbe, a hvalospjeva o njoj ima more.
U vezi Geoxa, ona jakna na prvom linku koju sam okačio, dopada mi se, čak je bila na akciji za kojih 900tinjak kn, ali, Wellesteyn mi je bio favorit od dost tih marki koje sam vidio a i isprobao..

Recimo HH jakne su ok, al su cijene dost velike, opravdano-neopravdano, ne znam.
Colmar jakne su kao odlične, al one su očito namjenjene određenoj skupini ljudi (alpinisti, moreplovci i sl) a takva im je i cijena koja nije baš mala.

Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Ako hoces jaknu u kojoj ti nikad nece bit hladno pogledaj Canada Goose. Mada iskreno poprilicno su paprene.

Mozes pogledat Columbia i North Face stvari za manje para.
Da, gledal sam ove Columbia i Nort Face, cijene su ok, al dizajn jakni mi nije baš nešto.
Canada Goos, nisam našao da ih ima kod nas u dućanima, a cijene rabljenih su poprilične, cca 2tkn.
zvonac je offline   Reply With Quote