View Single Post
Staro 12.08.2019., 09:11   #7667
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Pa to svi radite samo ste mene našli zajebavat.

Naravno, ali ti si ga malo pretjerao ovih zadnjih 6 mjeseci


Citiraj:
Autor renc Pregled postova
S7 ću i dalje imati ali novi mob kupujem sljedeći tjedan. Neću napisat koji. Da ne smaram. Vi drugi slobodno objavljujte prinove. Vi imate to pravo. Samo će bit do 3500 kn (keš) kako sam i rekao. Nedam više.

Sve me strah koliko cemo morat slusat o tom telefonu koji ces uzeti sljedeci tjedan

Citiraj:
Autor renc Pregled postova
S7 je odličan mob i u 2019oj to si dobro natipkao ali sad sve više gledam video na njemu (podcast, doku itd.), surfam webom i trusim 2-3 igre kad skraćujem vrijeme, pa mi treba mob s dobrim velikim ekranom i procom.
Smaraju i drugi ali te njihove opservacije ne smetaju jer si ušao u gangbang f*** wagon. Sigurno si i ti dao kakvo mišljenje o manama i prednostima nekog moba ali tad si isključio doživljaj smaranja samog sebe.



Naravno da sam dao, kao i svi na forumu, pogotvo u ovakvim temama, ali ti vec 6 mjeseci vec drvis o jednim te istim problemima, te preskupo ti je, se ne mozes progutat edge ekran, te baterija ne valja, kamera ne valja, nastavi niz.


Za razliku od tebe, vecinu misljenja dajem o stvarima koje posjedujem, a telefon nije iznimka, pa uoči razliku.


E da, sretno s kupovinom telefona


EDIT:
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova

U svakom slučaju ušli smo u tjedan u kojem renc kupuje mobitel, budite u pripravnosti i svakako pratite forum za najnovije informacije.

Svi čekamo ko zapete puške
__________________


Zadnje izmijenjeno od: srale7. 12.08.2019. u 09:59.
srale7 je offline   Reply With Quote