View Single Post
Staro 11.08.2019., 23:37   #7658
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Mislim sad ozbiljno, stvarno vidiš pikselizaciju na FHD ekranu od 6,3" da ti je to negledljivo, ono, neupotrebljiv mobitel? Ono, s 40-50 cm što je udaljenost nekog normalnog korištenja. Al ok, ako si stvarno hawkeye, jednostavno ne gledaj više taj mob, bar sad je u toj dijagonali većina mobitela. Ja osobno bi i 10+ uzeo u FHD rezoluciji. Ak mogu doma gledat tu rezu na jednom tv-u od 49" i ne kužit razliku u slici na drugom od 55" koji je 4K, mogu preživit tu "nisku" rezu i na mobitelu. To što bi kao premium proizvod morao nudit kao top rezu mi baš niš ne znači ako ne kužim razliku. Mogu stavit oni i mikro šivaću mašinu u mob no baš mi to ništa ne znači kad nisam išao u školu za krojača.
Ok, to sam samo ja, ti valjda najbolje znaš koji su ti prioriteti kod kupnje moba. Tebi je kvaliteta videa bitna, meni ono, zadnja rupa na svirali. Što se mene tiče, mob ne mora ni selfie kameru imat. Meni je bitna baterija, brzo punjenje, brzina rada i velik ekran. Masi ljudi brzina punjenja je potpuno nebitna stvar, a velik ekran minus. Tak da se nemre generalizirat. Tebi je reza tog ekrana nevjerojatna, meni sasvim normalna. Uzmi si tog asusa i kraj priče. Sam nemoj imat višemjesečnu sagu kupovine moba ko renc.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote