View Single Post
Staro 28.12.2017., 14:49   #34
crni1977
Banned
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: ....
Postovi: 63
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Malwarebytes (i većina sličnih) koristi real-time protection za uspješno blokiranje cryptomining/cryptojacking pokušaja, tak da svakak uključi tu opciju, tj. kupi punokrvnu verziju, ako već nisi.

Najveći problem je u stranicama koje posjećuješ, kad očito jedna ili više njih koristi GPU dok bezbrižno surfaš. Ne znam koje je rješenje za to, osim da zaboraviš te web-stranice.

I ako ti nije problem, napiši koji web-preglednik i koji OS koristiš, te koje web-stranice posjećuješ kad GPU taktovi krenu divljati. I ispuni Moj komp opciju.
imam Malwarebytes corporate sa real time protekcijom verzija sa kljucem +kaspersky 2013.koristim mozilu najnoviju redovno je azuriram .recimo gledam milver site filmove, na youtube onaj rialiti parovi itd. dok usput pijem maksuziju. ono pazljiv sam korisnik nikad napamet ne pritiscem stvari prije nego nesto procitam o cemu je rijec zato mi je bas cudno da mi se ovo desava ako hoces mogu ti uslikati gpu clock i memory clock kad sam na obicnim stranicama a mogu kad sam na youtube i kad gledam filmove da vidis dali je normalno da toliko skoce

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 29.12.2017. u 01:49.
crni1977 je offline