View Single Post
Staro 31.01.2012., 22:38   #184
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Sinoć mi pukle sluše :O pa trebam nać nove koje bi mi bile prikladne za ovu tikvu od glave ..... do sad sam koristio ove
i što se dogodilo? Nakon godine dana korištenja primjetio sam prije oko 2 mjeseca da mi se ovaj dio što mogu produživat plastika malo napukla od preširoke tikve koja ih je prisiljavala da se tako pomotaju dok nije napuklo i naravno sinoć je puklo do kraja uglavnom sad me strah kupit pa da nebi ista stvar bila. Razmisljao sam o Logitech G35 ili Steelseries Siberia v2 ima li tko iskustva ili mozda bolji prijedlog?
Ja sam uzeo G35 i nisu mi se baš svidjele. Tj. jesu i kad uzmem u obzir da su G930 par kn skuplje isplati ih se kupit tako da sam u roku 2 dana mjenjao za njih i fakat se isplati. Puno bolja konstrukcija koja ne škripi tolko. G35 i G930 su dovoljno velike za bilo kakvu tikvurinu. Evo za usporedbu ja imam dosta veliku glavu i jedne i druge mogu na neznam kakvu tikvurinu. Da na glavu doslovno stavim 4 kape bez beda bi sluške stajale na glavi.
Moj prijedlog je G930 radi jako kvalitetne izvedbe, bežične su (možeš kenjat na wc-u i slušat mjuzu ). Mana im je šta su poprilično skupe. Ja sam malo trpio za to, ali mi uopće nije žao.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote