View Single Post
Staro 24.01.2013., 18:29   #59
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
@potemkin.hr Oi. Zanima me koji "build" da radim ? Koje gemove ? Poceo sam s fire + Zombie +) Sad sam na lvl 14 i igram Zombi + puls + cold snap + ice nova jer vidim da fire nema buducnosti. Isao sam za sad na mana regen + int al neznam u kojem smjeru da krenem dalje . Za pocetak ovo a kasnije imam jos pitanja.

p.s. Igra je meni osobno zakon +)
Ja sam igrao još u closed beti, i nisam imao od početka zombije, došli su tek bliže levelu 10 negdje, a sad su od početka dostupni. Čim prije si uzmi onaj frost wave i frost lance, spellovi do bola korisni. Wave prolazi kroz sve enemyje, iako nema domet predaleki je dobar primary. Kao secondary preporučam frost lance, koji eksplodira u šrapnel prolaskom kroz prvi enemy, a ima masni range. Ako igraš sa nekim u grupi je još bolje, svaki neka uzme različite aure i da vidiš, nabuffat ćete jedni druge do jaja
Skill pointima nisam imao neki ekstra cilj, nego sam išao na očekivani progression (mana regen, capacity, att speed i spell damage). Budući da su dobrano promijenili skill tree, ne gine mi iznova proučavanje istoga i promjena koje ono donosi. Uživancija ako se mene pita...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote