View Single Post
Staro 09.12.2020., 18:50   #4858
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Imam slični Zalman (mislim da je sve isto osim front panela). Sranje veliko. Onaj maleni 92mm ventilator je podosta loš. Nakon malo više od godinu dana počeo mu se čuti lager na većim okretajima pa probrunda (ajd lupim ga malo pa stane). Improvizirao sam dodatni 120mm gore i smanjio RPM tom 92mm (od tad više ne drnda) i dobio sam 10-15°C niže temp za CPU kod gaminga (uz zamjenu paste).
Cable managment nepostojeći (polumodularno napajanje bi bilo poželjno tu). Većinu kablova sam ugurao u HDD cage. Ja sam uklonio i 5.25 utor za DVD-ROM jer samo smeta. Baš je loš. Ako ćes uzimati, pazi da ne pretegneš neki šraf samonarezni. MBO instaliraj ZADNJE!! Pogotvo još ako ima neki aftermarket cooler.
Neke popnite su već popustile.

Po meni je bolje uzet Thermaltake Versa H18 ili H17. Malo je veći, ali barem ima 120mm rear fan i opciju za 140mm gore. Cable mangment odličan (sve baciš pored napajanja i HDD koji se ioanko ne vide ). H18 ima i dosta dobar airflow. Ne sviđa mi se jedino način za motažu 3.5 diskova. Nekako je labavo (za 2.5 SSD nema veze)
beli14 je offline   Reply With Quote