View Single Post
Staro 01.02.2018., 00:11   #1593
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,155
Ugovornu obvezu sam skinuo putem žalbe i uredno su sve prekinuli, dakle više nemam tu uslugu na mojvip. U poslovnici su rekli da ću dobiti daljnje upute, a preko telefona nisu ništa rekli (ono kad nude poboljšanu ponudu da me odgovore od prekida obveze). Od tada je prošlo 2 tjedna.

Bitno mi je da nije kodiran i da vađenjem (neaktivne) VIP sim kartice ne prekršim neko pravilo pa da me ne opeku po džepu. Takvu zabranu sam našao u pravilima usluge, ali ne znam da li to još vrijedi pošto nisam više pretplatnik. A valjda je najgora stvar koja se može dogoditi da ga zatraže nazad

EDIT: Evo sve štima. APN postavke je automatski povukao. Naljepnicu preko SIM kartice sam pokidao, piše da sam izgubio garanciju na uređaj, što me i ne dira previše... Sučelje routera je na hrvatskom i VIP brandirano. Nažalost, nikakvo poboljšanje naspram Galaxy S6 koji sam koristio kao router do sada, jedino što sad ne moram paziti na bateriju. 4G na Trešnjevci - Remiza i dalje u banani, ali barem 3G radi kako spada, stabilnih 15mbit/s.

Imam one dvije antenice s njim i postavio sam ih na prozor, da li one služe za 4G/3G prijem ili za wi-fi?

Zadnje izmijenjeno od: Odinarius. 01.02.2018. u 01:23.
Odinarius je offline   Reply With Quote