View Single Post
Staro 29.04.2017., 13:25   #186
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Bilo mi je malo sumnjivo kad sam vidio da je svaku stanicu mapirao "sipe", pomislio sam da je to neki TELE2 official lik. A kad ono ti. Poznat si mi s F2N i od tud, ali nisam povezao.

Fala kralju, imaš pivo od mene.
kolega

Slobodno se pridruži mapiranju . Sve Sve zapadno od Sesveta te sve sjevernije od Splita sam ja mapirao više manje (kad sam nabavio 4G telefon). Svaka bazna stanica ima lijep i realan dijagram zračenja, lijepo se vide rupe u signalu, također vidi se da se Tele2 može uhvatit i u Trstu
Iz službene karte sam izvadio sve lokacije baznih stanica, poslao ovom frajeru i sve trenutne i sve buduće su odmah točno locirane.

Svim ostalima kojima se rade akrobacije s modemom.
Ovo je službena karta svih baznih stanica Tele2 u Hrvatskoj.
https://mim.tele2.com/mim3/mim.html?...nitalMapSize=0
Koraci
1. Pogasite si sastrane boju pokrivenosti jer je ionako za 3G da vam ne smeta
2. Zumirajte 1-2 koraka i s desne strane vam se pojavi Show Elements
3. Kliknite na to i sad dobijete plavu točkicu što su vam sve bazne stanice.
4. Kad mišem prijeđete preko bazne stanice ili kliknete na nju dobijete kod bazne stanice u ovom formatu


HR - Država
U G L - UMTS, GPRS, LTE - više manje sve imaju LTE, ja sam zasad našao samo 1 baznu stanicu koja ima samo 2G/3G
ZAG - 3 slova županije
1794 - kod bazne stanice
Na mobitelima i vjerojatno u Huawei ćete vidjeti ovakav broj
41794.

Ako je kod 3 broja onda ide nula između 4 i koda bazne stanice - 40xxx

Karta se ažurira, evo postavili su Tele2 baznu stanicu na novi aerodromski terminal, već je ima na karti

Ako ima netko još nekakvih pitanja pucate Ili ako netko hoće XML datoteku svih Tele2 baznih stanica s lokacijom isto se javite

Zadnje izmijenjeno od: sipe. 29.04.2017. u 13:36.
sipe je offline   Reply With Quote