View Single Post
Staro 29.04.2017., 13:19   #184
Kesonja
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Umag
Postovi: 66
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Nema to nikakve veze i da je 2kn povlaštene cijene, nemoj prihvaćat i tjt. Po tvojoj logici da potpišeš ugovor sad sa Tele2 i za mjesec dana dođe bolja ponuda ti bi rekao "zbog čega bi ja trebao ostati kod njih kad imam bolji ponudu?". Ako si prihvatio nemaš se što bunit, pa makar nudili 0kn/24 mjeseca.

Ovo da si ti prihvatio, a ne supruga je drugo.
Ma jasno u pravu si,samo oni su po nekom zakonu obavezni dostaviti novi ugovor u roku od 14 dana na pismeno što nisu učinili pa se po zakonu ugovor može otkazati u roku godinu dana.Drugo vlasnik linije nije s njima ni telefonski niti pismeno dogovorio nikakav novi ugovor i pravno nema nikakvog temelja za novi ugovor bez potpisa a i bez te snimke razgovora.Njihov propust je što su dozvolili da se dogovaraju sa osobom koja nije vlasnik linije i tu sve završava.Supruga samo treba zatražiti na uvid kopiju pismene obavijesti ili snimku razgovora gdje je ugovorila novi ugovor jer po zakonu mislim da nitko osim nje to ne može,punomoć ja nemam prema tome je ništavno.Inače imam 9 uređaja koji mi se na net spajaju jeli moguće kao što neki pišu da se ne može spojiti više od 5 uređaja,ako je tako to je apsurdno??
Kesonja je offline   Reply With Quote