View Single Post
Staro 25.04.2017., 21:34   #54
bachvamix
Registered User
Moj komp
 
bachvamix's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Nije potrebno slati nikakve SMSove điđe miđe na pokućnom.
Citiraj:
Radi osiguravanja optimalnog korisničkog iskustva tijekom korištenja podatkovnog prometa
svim Tele2 korisnicima, Tele2 zadržava pravo smanjivanja brzine pristupa internetu u periodu
od 18:00 do 23:00 sati (dalje u tekstu: Vrijeme najvećeg prometa) na 1 Mbps kod preuzimanja i
slanja podataka do kraja kalendarskog mjeseca Korisnicima Tarifa koji dosegnu 1TB
mjesečnog prometa. O smanjenju brzine Korisnici će biti obavješteni preusmjeravanjem na
posebnu internetsku stranicu, SMS-om ili korisničkom portalu MOJ TELE2.
Koliko sam shvatio, kada pređeš i TB i dalje imaš flat. Jedino što operater snizi brzinu od 18 do 23h.


A u uvjetima korištenja je jasno napisano da mogu spustiti brzinu radi stabilnosti mreže.
Citiraj:
Radi osiguravanja optimalnog korisničkog iskustva tijekom korištenja podatkovnog prometa
svim Tele2 korisnicima, Tele2 može na Tarifama smanjiti brzinu pristupa internetu na
maksimalnu brzinu do 1 Mbps kod slanja i preuzimanja podataka. Mjere osiguravanja
optimalnog korisničkog iskustva će se primjenjivati samo u situacijama kada će biti ugrožen
integritet Tele2 mreže npr. kada dođe do značajnog usporenja prosječne brzine Tele2 korisnika
u preuzimanju podataka u određenom vremenskom periodu na određenoj lokaciji. Tele2
zadržava mogućnost smanjenja brzine pristupa svim korisnicima na spomenutoj lokaciji ili samo
određenim korisnicima čiji je doprinos zagušenju najveći.
A što se tiče minimalne i maksimalne brzine kod mobilnog je to kolko ide, ide. Mogu oni reklamirati oni koje god brzine žele kada nemaju uređaje u ponudi koji te brzine podupiru.

Evo i link ako netko želi proučiti

Zadnje izmijenjeno od: bachvamix. 25.04.2017. u 21:42.
bachvamix je offline   Reply With Quote