View Single Post
Staro 30.08.2011., 15:39   #420
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
Trebam misljenje/iskustva korisnika Steelseries miseva.

Naime, imao sam G500, pa sam ga zamjenio za G9 jer mi nije nikako lezao u ruci, ali na kraju ni G9 mi nije sjeo kako treba. Nakon duzeg vremena/igranja saka me zaboli jer mi ocigledno mis ne lezi najbolje.

Tako da sada razmisljam o kupovini novog misa. Zanima me kolika je razlika izmedju Steelseries Ikari Optical i Laser verzije misa?

Na netu se spominje da je opticki bolji za FPS-ove (sto i igram> COD4), a laserski za strategije, itd.

Bitno za napomenut je da mis drzim sa prstima (ne dlanom) tj. Claw grip koristim.

Ono sto me zivciralo kod G500/G9 je to sto je izuzetno tesko nesto precizno napravit (npr. nisam mogao nikako nanisanit od prve sa snajperom).


Eto, molim vas za iskustva i preporuke cak i nekih drugih miseva koji bi mi bolje sjeli (SS Xai?).

Btw, ako je netko zainteresiran za Logitech G9, sa 4 maske, 2 seta utega, jos je u jamstvu oko 1-2 godine, savrseno ocuvan, neka mi se javi na pm pa cemo se dogovorit.


Logitech G300?
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote