View Single Post
Staro 31.12.2016., 09:12   #367
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
kolko para, sto spajas na njega, osjetis li razliku ? sto si prije imao, integriranu ?
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Takoder i mene zanima, spajas usbom ? Cijena, dojmovi?
Trenutno sam imao integriranu alc 1150. Spajanje s usb-om, s time da sam si nabavio kvalitetniji usb kabel i jači adapter (na webu savjetuju 12V 2A ibolji oklopljeni USB kabel).
Naručio sam preko aliexpressa i koštalo je 57$. Zamolio sam da na deklaraciji stave 20$ radi carine i dobio sam bez dodatnih davanja na kućnu adresu. 12 dana je trajala dostava iz kine .
Slušam na Sennheiser HD201 (čekam malo bolje sluške). Zvuk je čist, bez distorzija na max, rekao bih da je kvalitetom negdje između STX-ice i Xonar U7 (ali nisam audiofil pa i nisam relevantan).
Kada slušam mjuzu, na ovim slušalicama moram držati na 30% izlaz jer je preko toga prajako. Ugl za ove slušalice je overkill, trebam nabaviti nešto bolje.
U igrama se sve vrlo čisto čuje, čujem neke detalje koje sa integrirkom nisam čuo ali možda je to i placebo jer sad se trudim čim više detalja uloviti
Mislim da je za 57$ odlična kupnja jer imam odličan audio sustav na stolnom računalu, ali i na laptopu.
Baš onak gušt staviti slušalice pa slušati FLAC-eve David Bowie-a, Quuen ili npr Pink-a. Klasičnu glazbu sam ostavio za malo kasnije, budem ovih dana

https://www.aliexpress.com/item/FX-A...c-970bd017d89c


I sad gledam, cijene su porasle tim DAC-evima, prije 2 tjedna ih je bilo jako puno oko 55$ dok su sad otišli preko 60 pa i do 70$
alengrosevic je offline   Reply With Quote