View Single Post
Staro 30.12.2016., 16:54   #362
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
@Has - svidja mi se setup i imamo isti stol Jedino mi se ne svidja sto ti ova crijeva od vode izgledaju malo nategnuto...
Evo moje:
Desktop
Kuciste
Hm stolovi i stolice na prijašnja vremena su smijurija , nažalost prisiljeni smo na slabo jer ljudi su slabog imovnog stanja i jednostavno isprani marketingom sa ZApada na IKEA (većina toga je smeće...) ...

Nikome ne preporučujem lošu stolicu (tu tko puno radi neka da lovu za udobnost...) ako čovjek provodi 4-8 sati na kompu , a kamoli više... (hemeroidi , problemi, sva starija informatička ekipa nažalost u većini ima i to je većina na Zapadu , ali jednostavno nisu se bavili nekim sportom i samo su sjedili...) Postoji pravilo po zakonu u gotovo svakoj državi EU i SAD, Kanadi da nakon 50 minuta rada u stolici čovjek ima pravo na 10 minuta odmora i šetnje, samo to se nažalost ne poštuje...

Stolice kao bolje fotelje gotovo ne postoje ili su skupe ... Odgovorno tvrdim da pola našeg namještaja iz bivše države bi danas jelo strano tržište uz internet , ali fino smo to unakazali!

Tko ima love neka napravi po nekim svojim mjerama ili mjerama djece (isto važno...) kod domaćih obrtnika ili stranih (ako je vani cca 300 eura ja mislim vani...) ako postoje još u gradu. Ja sam čak iz zezancije pričao sa prijateljima da ukrademo Recaro sjedala (uz malo preuređenje ludnica...) sa Cibalijinog stadiona , jer ionako Cibaliji ubrzo neće trebati ta sjedala...

PS. velika je šteta da se prave testovi svega i svačega za kompove , a tako bitan element (stolica i stol) izostavi , kao da bračni krevet je nevažna stvar u braku ...

Zadnje izmijenjeno od: Busola29. 30.12.2016. u 16:59.
  Reply With Quote