View Single Post
Staro 04.06.2007., 18:51   #101
IvanCro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 12
Citiraj:
Autor Marko 123 Pregled postova
Di su ovi koji koriste od optime uslugu OptiDsl.
zelim znati za koliko dana dode optima od kada se potpisu papiri za ukidanjem t-com.i kako spajaju telefon.jeli bude sve rijeseno u jednom danu.
jel moze tko malo nabacit par testova brzine.
bio bi jako zahvalan.
Nazoves ih pa ti posalju sve papire sta se treba potpisati, to dobijes za jedno 7 dana... pa kad potpises i posaljes nakon jedno 7 dana te zovu da nesto fali da nisi sve potpisao (iako si 100% siguran da si sve potpisao), onda cekas 7 dana da dobijes opet iste papire za potpisati, onda ne stignes to ponovo ni poslati natrag kad na sat-dva ti ne radi telefon i padne ti adsl od T-Com-a, zoves T-Com onda ti kazu da ste od danas prebaceni na Optimu. WTF? a ovi me prije uvjeravali da fali neki ugovor da me nemogu prebaciti dok to ponovo ne posaljem

No uglavnom, adsl ti neradi dok ti oni ne donesu svoj modem, nazoves Optimu, kao kontaktirati ce vas netko danas ili sutra za modem. Cekas opet 7 dana dok ti ne dopizdi SZK od Optime pa osobno zoves regionalnog direktora, inzinjera, kurca za Rijeku (zaboravio kako ga vec zovu) i onda napokon ti netko donese taj modem, potpises i za 5 min. je gotovo.

Sta se tice brzine i download-a sve je savrseno (torrenti isto maksimalnom brzinom idu), ping je mrvicu veci nego na T-Comu no nista strasno.

SZK najgora od svih ostalih, korisnicke stranice katastrofa, isto imaju glupi sustav pa moram cekati 1.7 da mi povecaju brzinu jer nije moguce tokom mjeseca kao npr na T-Comu. Uglavnom imam srece da mi sve radi, ali jadan onaj tko bude imao problema i mora pricati s njihovom SZK, jesu ljubazni ali su nesposobni da je to za nepovjerovati.




IvanCro je offline   Reply With Quote