View Single Post
Staro 02.05.2019., 18:19   #2483
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
pozz ekipa ;


Evo napokon i ja ubo taj famozni MaxTV jer rijetko gledam tv, a pošto sam dobio solidan deal pri produživanja ugovora i prebacivanja sa bakra na optiku, pa me zanima jedna sitnica, jer ne kuzim baš ove njihove cjenike na oficijalnim stranicama T-coma i neka vaša pisanja ovdje u topicu.


Znači imam osnovni MaxTV paket sa snimalicom, sad ako bi recimo išao tražiti od t-coma neki dodatni paket da se otključa uz ove osnove koje već imam, koliko se to zapravo plaća tj koliko uvećava cjelokupni račun na kraju mjeseca (obračunskog razdoblja)?


Znači na njihovim stranicama tamo pišu cijene tipa npr. bubam 49/kn mjesečno za xy paket, dok vidim mnogi ovdje pišu da su otključali dodatne pakete za 5-15kn mjesečno više?


Kako to zapravo funkcionira u praksi i koliko košta, te koji su nabolji dodatni paketi za uzeti? Ponajviše me zanimaju filmovi, serije i dokumentarci, sport mi je sporedan.



Imam prodajnog predstavnika kojeg mogu nazvati bilo kad, pa jesu te super niske cijene samo preko njih ili ja nemogu nać na t-com stranicama te neke dodatne pogodnosti aktiviranja dodatnih paketa kao već postojeći maxtv korisnik osnovnog paketa.
Colossus je offline   Reply With Quote