View Single Post
Staro 04.01.2019., 01:26   #33
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Kakvu ti izvitoperenu percepciju imas kao podlogu za svoje, naravno potpuno pogresne, zakljucke
O kakvoj sad pretplati pricas da sam ju ja nakeljio?
Ak ti ne kuzis da je to samo link na stranicu sa izbornicima za vlastitu konfiguraciju, drugi se sigurno znaju sluzit s ponudjenim opcijama...

Ali nevazno mi je to, pokusaj mi objasnit jednu enigmu koja me zbunjuje:
Šogi ima HT optiku do routera i brzinu 100Mbit/s bez greske. Medjutim stalno mi zvoca da ga ševi streaming HBO GO i Netflix HD/UHD. Odem do njega i stvarno u vršno vrijeme ima gadne probleme s prekidima i promjenama rezolucije od SD do UHD.

Zadnjih 5 dana, kako mi je Tele2 bio u ocekivanoj banani sam doma koristio Simpa Internet dan; brzine stalne 90-100 Mbit/s, ALI i HBO GO i Netflix HD/UHD prakticki negledljivi sa stalnim promjenama rezolucije (kao kad nema dovoljne brzine) i cestim ucitavanjem. Mislim si nije samo šogi u banani...

Danas vratim svoju pokucni Tele2 SIM u router, brzine od 20-45, ALI HBO GO i Netflix rade bezgresno. Popizdim i odnesem router do šogija te kod njega s brzinom pokucnog oko 10-15Mbit/s gledamo HBO GO I Netflix od 19-23h BEZGRESNO!

Kako to..., kako to, jel me neko sabotira, jel su masoni il HT?
Prezime je offline   Reply With Quote