Tema: ICO ulaganje
View Single Post
Staro 18.07.2018., 15:46   #186
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Da kvotam sam sebe i nadopunim info: NOIA network je ovih dan sklopio neka nova partnerstva i dalje razvijaju projekt pa su pomakli ICO, vjerojatno idući tjedan.



To je u principu dobra vijest, jer ćemo dobiti bolji proizvod prije izlaska.



Također, to znači da će dulje trajati testnet i skupljanje tokena preko vrćenja nodea.
Tko još nije a želi, dolje je link za reganje. Trebate vrtiti node u testnetu 72h tjedno i nije zahtjevno na resurse. Skupi se 200 NOIA tokena tjedno (cca 14 USD), 55USD mjesečno. Reset je petkom popodne/navečer.



Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Noia network ima airdrop još uvijek. Potrebno je napraviti kyc, i vrtiti node na kompu (nije zahtjevno za resurse, nikakav mininig ni niš slično, može na svakom kompu ili laptopu. Ja sma za sad skupio 800 tokena (cca 45 usd) u četiri tjedna. Svaki tjedna treba vrtit 72 sata testnet, i dobite 200 tokena tjedno. Plus 40 za svaki referral koji zavrti node barem jedan tjedan.
https://dashboard.noia.network/r/71d89260

Za 6 dana kreće i ICO prodaja, ja ću nešto malo kupiti. Nije wow padam s nogu projekt, ima ih dosta sličnih ali je ok.

__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote